Usuń dane/konto

Formulasz zgłoszenia usunięcia danych osobowych podanych w aplikacji Megataxi.

Po wysłaniu zgłoszenia wyślemy na podany adres email wyślemy prośbę o potwierdzenie usunięcia danych powiązanych z kontem w aplikacji Megataxi. Proszę na niego odpowiedzieć twierdząco.

    [ wymagane do kontaktu formularzem ]
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przekazanych w formularzu przez MEGA-TAXI Katarzyna i Tomasz Rdest sp. j. w zakresie niezbędnym do odpowiedzi na zadane pytania, przedstawienia produktu i przygotowania oferty.

    [ opcjonalne ]
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez MEGA-TAXI Katarzyna i Tomasz Rdest sp. j. moich danych osobowych przekazanych w formularzu w celu przesyłania mi informacji techniczno-marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez MEGA-TAXI Katarzyna i Tomasz Rdest sp. j. za pomocą środków komunikacji elektronicznej, stosownie do treści przepisu art. 10 ust. 1 i 2 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

    Administratorem Twoich danych osobowych jest MEGA-TAXI Katarzyna i Tomasz Rdest sp. j. z siedzibą w Krakowie pod adresem ul. Ignacego Łukasiewicza 3 lok. 302, 31-429 Kraków. Więcej informacji znajdziesz w polityce przetwarzania danych osobowych.