O nas

Przedsiębiorstwo Usług Transportowych „Taxi-Driver” s.c. Piotr Wąsiel, Edward Cora założone 12.101992 r. obecnie funkcjonuje pod nazwą MEGA-TAXI Katarzyna i Tomasz Rdest sp. j. zaoferowało mieszkańcom Krakowa i okolic za swoim pośrednictwem tanią usługę transportową taksówkami osobowymi początkowo jako niewielka sieć Radio Taxi Major, związana głównie z krakowską dzielnicą Prądnik Czerwony, później jako dostępna dla szerokiej rzeszy klientów jedna z większych sieci Radio Taxi Mega.

Postawiliśmy sobie za cel oferowanie usług taksówkarskich na wysokim poziomie w atrakcyjnej cenie. Dbając o zabezpieczenie interesów zarówno klientów jak i kierowców, korzystając z wieloletniego doświadczenia stworzyliśmy własny oparty o najnowocześniejsze rozwiązania internetowy system zarządzania taksówkami. Wykorzystując system precyzyjnego lokalizowania taksówek oraz określania współrzędnych zamawianych adresów gwarantowane profesjonalizmem map Targeo staramy się zapewnić klientom krótki czas oczekiwania na taksówkę a taksówkarzom krótkie (ekonomiczne) dojazdy, co w krakowskich realiach jest dużym wyzwaniem.

Jako jedyna firma taksówkowa w Krakowie informujemy klientów wiadomością sms o czasie dojazdu zamówionej taksówki, umożliwiając jednocześnie obserwację jej dojazdu. Kolejny sms poinformuje o przybyciu taksówki na zamówiony adres, co służy wygodzie klienta i ma duży wpływ na bardziej efektywne wykorzystanie czasu pracy taksówek. Radio Taxi Mega to również atrakcyjnie niska cena za przejazdy w dzień a szczególnie w nocy, niedziele i święta.

Dziękując naszym klientom za korzystanie z naszych usług pragniemy zaznaczyć, że za naszym pośrednictwem niesiecie państwo pomoc cierpiącym zwierzętom, ponieważ za każdy wykonany kurs przekazujemy na rzecz Krakowskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami symboliczny 1 grosz.

Zapraszamy do korzystania z usług Radio Taxi Mega