Dla Kierowców

Pracuj z nami!!!

Nie płać olbrzymich prowizji za swoją ciężką pracę

U nas zapłacisz stałą niską  opłatę bez względu na ilość wykonanych zleceń, Twój obrót Twoje zarobki

Uczciwe rozliczenia wyłącznie w oparciu o taksometr ( brak lajtów, brak ustalonych zaniżonych narzuconych cen za kursy)

Na start nie płacisz nic!!! szkolenie, oklejenie wszystko dostajesz gratis!!

Poznaj szczegóły pod numerem telefonu 666 167 623 w godzinach 10-19 

  Napisz do nas już dziś i dołącz do zespołu lub zadzwoń do nas na numer:+48666167623! Odpowiemy na nurtujące Cię pytania.

  [ wymagane do kontaktu formularzem ]
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przekazanych w formularzu przez MEGA-TAXI Katarzyna i Tomasz Rdest sp. j. w zakresie niezbędnym do odpowiedzi na zadane pytania, przedstawienia produktu i przygotowania oferty.

  [ opcjonalne ]
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez MEGA-TAXI Katarzyna i Tomasz Rdest sp. j. moich danych osobowych przekazanych w formularzu w celu przesyłania mi informacji techniczno-marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez MEGA-TAXI Katarzyna i Tomasz Rdest sp. j. za pomocą środków komunikacji elektronicznej, stosownie do treści przepisu art. 10 ust. 1 i 2 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

  Administratorem Twoich danych osobowych jest MEGA-TAXI Katarzyna i Tomasz Rdest sp. j. z siedzibą w Krakowie pod adresem ul. Ignacego Łukasiewicza 3 lok. 302, 31-429 Kraków. Więcej informacji znajdziesz w polityce przetwarzania danych osobowych.

  Dołącz do Mega Taxi – najszybciej rozwijającej się sieci taxi w Krakowie.
  Pracując z nami zyskasz:
  -nielimitowaną ilość zleceń

  – prosty i czytelny model rozliczeniowy tj. stała opłata abonamentowa, gwarantujemy brak jakichkolwiek ukrytych opłat lub prowizji od zleceń.

  -pełną dowolność czasu pracy bez wiążących dyżurów,

  -Bardzo dużą ilość zleceń- nasi kierowcy nie muszą zjeżdżać na postoje, po zakończonym kursie jesteś od razu zapisywany do strefy w której aktualnie się znajdujesz, możesz też zapisać się wcześniej do strefy w której będziesz i zająć sobie kolejkę,

  -giełda zleceń – organizuj swoją pracę dowolnie, chcesz robić długie doloty ? Nie ma problemu!

  Nasze strefy są opracowane przez ludzi z wieloletnim doświadczeniem taksówkarskim w Krakowie. W porozumieniu z kierowcami na bieżąco wprowadzamy sugerowane poprawki aby uczynić pracę naszych kierowców jeszcze bardziej wydajną a co za tym idzie bardziej dochodową.

  Zapewniamy kompleksowe szkolenie z obsługi aplikacji do przyjmowania zleceń oraz szkolenie wprowadzające do zawodu w tym topografia Krakowa.

  Czego oczekujemy ?
  – wysokiej kultury osobistej – nasza firma polega na długoletniej renomie w Krakowie, dbamy o wizerunek nasz i naszych kierowców.

  Oferujemy także możliwość współpracy opartej na zatrudnieniu.
  Jeżeli z jakiegoś powodu nie masz możliwości lub nie chcesz zakładać działalności gospodarczej istnieje możliwość współpracy z jednym z naszych partnerów, nie musisz nawet posiadać samochodu, to normalna praca na etat!

  Zapraszamy partnerów flotowych chcących nawiązać współpracę opartą na stałej opłacie abonamentowej, niezależnie od ilości zrobionych kursów opłata zostaje ta sama. Pomagamy także znaleźć kierowców do pracy na państwa samochodach
  Wychodzi znacznie taniej niż U….. wiemy kogo.

  MEGA-TAXI Katarzyna i Tomasz Rdest sp. j. jest pośrednikiem w usługach transportowych od 1992r. w zakresie przewozu osób i bagażu taksówkami osobowymi działającym zgodnie i w oparciu o obowiązujące przepisy koncesje i zezwolenia. Odbiorcami usługi pośrednictwa są mieszkańcy miasta Krakowa i okolic zlecający wykonanie usługi transportowej oraz kierowcy taksówek będący osobnymi podmiotami gospodarczymi, którzy zadeklarują chęć odpłatnego korzystania z oferty przewozów osób i bagażu zlecanych przez MEGA-TAXI. Świadczyć usługi transportowe w ramach Mega Taxi może kierowca posiadający:

  • licencję taxi dla gminy Kraków
  • uruchomioną działalność gospodarczą
  • posiadający prawo jazdy kat. B
  • posiadający samochód który uzyskał pozytywny wynik przeglądu Korporacji
  • posiadający smartfon z syst. Android min. 6.0 oraz bluetooth 4.0 L.E. stanowiący terminal do obsługi zleceń.
  • deklaracja doposażenia samochodu w terminal do obsługi kart płatniczych
  • odbycie szkolenia w zakresie posługiwania się terminalami (szkolenie w biurze MEGA-TAXI)
  • osoby zainteresowane współpracą prosimy o kontakt pod numerami: 666167625 666167623

  Zasady współpracy

  Taksówkarz spełniający warunki stawiane przez MEGA-TAXI Katarzyna i Tomasz Rdest sp. j. prowadzi indywidualną działalność gospodarczą na własny rachunek zgodnie z przepisami porządkowymi określonymi Uchwałą Rady Miasta Krakowa oraz regulaminem wewnętrznym i nie pozostaje z MEGA-TAXI w stosunku pracy lub wynajmu  Za korzystanie z usługi pośrednictwa w dystrybucji zleceń na usługi transportowe kierowca wnosi comiesięczną stałą opłatę określoną regulaminem zwaną „opłatą za pobranie zlecenia” bez względu na ilość przyjętych zleceń i przepracowanych dni w miesiącu. W przypadku świadczenia usług przez dwóch kierowców jednym samochodem opłata jest wyższa o 50%. Kierowcy prowadzą działalność wg. stawek taryf ustalonych przez MEGA-TAXI Katarzyna i Tomasz Rdest sp. j. i samochodami oznaczonymi wg zapisów regulaminu wewnętrznego.