Ważny komunikat

Szanowni klienci oraz kierowcy,
w związku z panującym obecnie zagrożeniem związanym z pojawieniem się w naszym mieście Koronawirusa w trosce o bezpieczeństwo naszych klientów oraz kierowców postanowiliśmy podjąć działania zmniejszające prawdopodobieństwo zarażenia. Najważniejsze jest dla nas abyście Państwo czuli się bezpiecznie i komfortowo w naszych taksówkach.

Koronawirusy to grupa wirusów, które wywołują najczęściej infekcje układu oddechowego. Jego oficjalna nazwa brzmi SARS-CoV-2 . Wywołuje chorobę COVID-19 przenoszoną drogą kropelkową. Głównym nakazem prewencyjnym jest dokładne i długie mycie rąk. Jeśli nie mamy możliwości skorzystania z umywalki, warto zaopatrzyć się w żel dezynfekcyjny do mycia rąk, by uniknąć kontaktu z zarazkami.

Z tego powodu Mega Taxi postanowiło zadbać o zdrowie Państwa oraz Państwa najbliższych wprowadzając następujące procedury:

– Od poniedziałku 16 Marca do odwołania rozpoczynamy obowiązkową pełną dezynfekcję naszych taksówek, każdy kierowca stawi się w wyznaczonym przez centralę miejscu, całkowicie na koszt korporacji.

– Rejestrujemy każdy kurs w przypadku potrzeby zidentyfikowanie kierowcy lub klienta nie jest dla nas problemem.

– Każdy kierowca został zapoznany z instrukcjami postępowania w związku z powyższym zagrożeniem.

– Jesteśmy na etapie realizacji dodatkowych środków zabezpieczających

– Nasi kierowcy zostali poinformowani o konieczności ograniczenia do minimum kontaktu z klientem, w tym o ograniczenie kontaktu na postojach, pozostanie w samochodach na terminalu lotniska bądź w okolicach płyty dworca.

Apelujemy do Państwa o ograniczenie kontaktu przy płatnościach a także o ostrożność w przypadku kaszlu lub kichania.

Mamy nadzieję że nasze działania znacząco zminimalizują ryzyko oraz zwiększą komfort Państwa pracy oraz podróży. Nieustannie pracujemy i będziemy pracować nad tym aby byli Państwo bezpieczni.

Wszelkie nieprawidłowości lub obawy prosimy kierować telefonicznie lub mailowo.

Z życzeniami zdrowia Zespół Mega Taxi